Genel

PUBG Mobile PC İndir – PUBG Bilgisayardan Oyna

PUBG Mobile PC üzerinden oynamak isteyenler bu yöntemi deneyerek çok kolay bir şekilde oyunu PC üzerinden oynayabilirler. Anlatacağımız yöntem sayesinde bilgisayarınıza kuracağınız Emülatör sayesinde oyunu bilgisayar üzerinden oynamanız mümkün oluyor. Bu konumuzdan sonra sizlere oyunu farklı şekilde nasıl oynayabilirsiniz, taktikler nelerdir? En iyi şekilde nasıl oynanır bunlardan bahsedeceğiz. Şimdi sizlere hemen PUBG Mobile PC üzerinden nasıl oynanır bunu anlatalım.

PUBG Mobile PC İndir

1- PUBG Mobile oyununu PC üzerinden oynamak için öncelikle buradaki link üzerinden emülatörümüzü indiriyoruz.

2- Ardından PUBG Mobile APK konumuzdan oyunun APK dosyasını bilgisayarımıza indiriyoruz. Dilerseniz emülatör üzerinden Google Play Store ile de oyunu indirebilirsiniz.

3- Gereken dosyaları edindikten sonra öncelikle emülatörümüzün kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Program kurulduktan sonra sizden Google Play Store’a bağlanabilmek için Gmail hesabı isteyecektir. Gmail hesabı ile giriş yapıyoruz. Eğer hesabınız yok ise buradan üye olabilirsiniz.

4- Program ile kurulum işlerimiz bittikten sonra 2. adımdan sizlere indirtmiş olduğum APK dosyasını açıyoruz ve kurulum tamamlanıyor. Kurulum tamamlandıktan sonra aşağıdaki uygulamayı göreceksiniz.

5- Ardından oyun bizlere oyun tuşları nasıl olacak bunları soruyor ve oyun tuşlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. (Tavsiye edilen olduğu gibi bırakmanız.)

6- Ardından oyun kendiliğinden güncellemeleri ve yüklemeleri yapacaktır. Bu kısımda biraz sabırlı olun çünkü işlem uzun sürebilir. İşlemin uzunluğu internet ve bilgisayar hızınıza göre değişkenlik göstermektedir.

8- Oyuna giriş yönteminizi seçin.

7- Ve bu işlemlerde bittikten sonra oyunu doya doya oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile Oyunu Hızlandırma

PUBG Mobile oyununu bilgisayar üzerinden biraz daha hızlı oynamak istiyorsanız emülatörün bize sağlamış olduğu Xpack eklentisini bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Bu eklenti sayesinde sanallaştırma özelliği aktif olarak bilgisayarınızda daha hızlı oyun oynamanızı sağlayacaktır.

Bu işlemi yapmak için emülatörde sağ üstte bulunan ünlem işaretine tıklayın ve orada sizlere hızlandırma hakkında bir menü gösterecektir. Buna tıkladıktan sonra aşağıdaki ekran karşınıza gelecektir ve “Sanallaştırmayı nasıl etkinleştirebilirim?” seçeneğine tıklayarak bilgisayara göre ve işletim sistemine göre nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Eğer oyunu oynamakta problemler yaşıyorsanız bizlere yorum atarak yardım isteyebilirsiniz.

Yorum

Yorum Yap